Sıkça Sorulan Sorular

IPTV Hakkında Sıkça Sorulan Sorular ve Cevaplar

IPTV Yayınlarımızı Test Edebilir Misiniz?
Elbette. Yayınlarımızı 12 saat boyunca ücretsiz olarak test edebilirsiniz. Kötüye kullanımı engellemek için 12 saatten fazla test vermiyoruz. Ayrıca, yoğun test talebi gelen maç saatlerinde de test paketi vermiyoruz. Ücretsiz test paketinizi almak için whatsapp üzerinden iletişim e geçebilirsiniz... E-Posta adresinizi yazdığınızda, e-posta adresinize bir onay mesajı gönderilecektir. Onay mesajını tıkladığınızda ücretsiz test paketiniz oluşturulacak ve bilgileriniz e-posta adresinize gönderilecektir.

Hangi Ödeme Yöntemlerini Kabul Ediyoruz?
PRİMEİPTV, güvenliğiniz için kurumsal Son Teklif sayfası ile çalışmaktadır. Paketinizin ödemesini yapmak için Son Teklif sayfası üzerinden 3D Secure güvenli ödeme alt yapısı ile işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Son Teklif üzerinden kredi kartı, banka kartı ve havale ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile gerçekleştirdiğiniz işlemlerin bankaya ulaşma süresinin zaman alacağını unutmayın. Ödemenizin anında onaylanmasını istiyorsanız havale yerine kartlarınız ile işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Satın Aldığınızda Teslim Süreci Nasıl İşliyor?
Seçtiğiniz paketin altında bulunan "Satın Al" butonuna tıkladığınızda Son Teklif mağaza sayfamız açılır ve ödemenizi Son Teklif üzerinden tamamlarsınız. Son Teklif'te bulunan satış kodunuzu not alarak web sitemizdeki ödeme bildirim formunu doldurarak talebinizi bize iletin. Ödemeniz kontrol edilerek paketiniz açılacak ve bilgileriniz e-posta adresinize gönderilecektir. Ödeme bildiriminizi gönderdikten sonra ortalama 5 dakika içerisinde bilgileriniz e-posta adresinize gönderilmektedir. (Banka sistemleri sebebi ile, aktivasyon süresi mesai saatleri dışında ve haftasonları 3 saati bulabilmektedir.)

Müşteri Bilgilerinin Gizliliği Prensiplerimiz Neler?
PRİMEİPTV, gizliliğinize önem vererek hareket etmektedir. Müşterilerimizin hiçbir bilgisi 3. şahıslar veya kurumlar ile paylaşılmamaktadır. Server bilgisayarımız kendi veri merkezimizde bulunduğu için ve özel güvenlik duvarı yazılımlarımız kullanıldığından dolayı dışarıdan hiçbir şekilde erişim mümkün değildir. Server bilgisayarlarımızda hiçbir kişisel bilginiz tutulmamaktadır.

Garanti Ve İade Seçeneklerimiz Nelerdir?
Paketlerimizin, satın aldığınız süre boyunca %98 kesintisiz yayın verme garantisi bulunmaktadır. Paketlerimiz için iade seçeneği mevcuttur ancak bunun için bazı şartlarımız var.