s.s.s

Bu konuda oldukça iddialıyız, sabah 10:00 akşam 02:00 saatleri arasında müşteri temsilcilerimize ulaşabilirsiniz. Whatsapp veya Mail üzerinden bizlere uLaşabilirsiniz.
Sistemde hem türkçe hemde almanca diziler mevcuttur, en çok beğenilen eski dizilerde seri şekilde verilmektedir.

2014’den beri iptv server hizmeti vermekteyiz. Biz bayi veya alt bayi değiliz. Yılların vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübeli kadro ile sektördeki rakiplerimiz arasında fark edilmekteyiz. Yapacağınız alış veriş sonrası Whatsapp hatlarımıza, Canlı Destek veya Mail yolu ile her zaman ulaşabilirsiniz. İletişim kısmından numara ve mail adreslerimizi görebilirsiniz.

Türk, Alman ve Fransızca gibi 3 dev vod arşivimiz vardır. En güncel en yeni filmler ve diziler anında ekranınıza gelir. 3D, 4K ve Belgesel gibi VOD arşivimiz ile gerçek kaliteyi hissediniz. VOD’lar her ay rutin bir şekilde güncellenir.

Elbette yapabilirsiniz. Cihaz arızası veya tercihen yapacağınız değişikliklerde size gönderdiğimiz mail içerisindeki bilgiler ile yeniden kurulum yapabilirsiniz. MAG cihazlarında da birebir MAC adres değişikliğini yapabiliriz, bize yazmanız yeterli olacaktır.

  • Aynı anda izlememek şartı ile

ANDROID,  IOS,  SAMSUNG,  LG,  SMART TV,  WINDOWS,  LINUX,  MAC,  RECIVER,  ATLANTA,  DREAMBOX,  NEXTSTAR,  KORAX,  REDLINE,  HIREMCO TÜM CİHAZLAR ÜZERİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ.

Tarafınıza ait herhangi bir alt yapı sorununuz veya tabiri caiz ise yayın hırsızlığı – Sunucuya atıp stream yapma, site yayını gibi – olursa iade hiçbir koşulda gerçekleşmeyecektir. Fakat bizden kaynaklı bir problem var ve giderilmez ise iadeniz 7 gün içerisinde iade nizi kabul etmekteyiz.
Kanal listemiz sitemizde herkesin görmesi için düzenli bir şekilde sunulmuştur ana menüden ulaşabilirsiniz. Premium ve tüm liste için lütfen canlı destek hattımıza başvurunuz.
SD ve HD yayınlar için en az 7 – 8 Mbit İnternetinizin olması gerekmektedir. 8 Mbit altında hız olduğu zaman bağlantıda problemler yaşayabilirsiniz. 4K yayınlarımızı en az 15 Mbit hızla izleyebilirsiniz.