İptv Nedir?

İnternet Protokolü Televizyon sistemi olarak açılımı olan İptv, izlemek istediğiniz programları reklamsız, kesintisiz ve istediğiniz zamanda durdurma, kaydetme imkanı sunan sizlerin isteğine göre hizmet veren protokoldür. Televizyon izlemek artık zulüm haline geldiyse izleyeceğiniz programları siz değil de sizin adınıza televizyonunuz seçiyorsa buna dur demenin vakti çoktan geldi. İptv sayesinde televizyonunuz artık sizin isteğinize göre hareket edecek. Kutu gerektirmeyen online paketlerimiz ile sinema, belgesel, yerli/yabancı diziler, yetişkin filmleri, spor ve haber kanallarımız ile her şeyi sizlerin hizmetinize en iyi şekilde sunuyoruz.

 

İptv Hizmetleri Neler?

7 gün 24 saat nerede olursanız olun iptv hizmetinden online olarak istediğiniz kanalları kesintisiz bir şekilde izleyebilme imkanına sahipsiniz. Kendi isteğinize göre oluşturabileceğiniz kanal listeniz ile kesintisiz ve güvenli TV programlarını ayağınıza kadar getiriyor. Erkekler için vazgeçilmez spor kanalları, yorumları, kadınlar için yemek programlarından tutun da pek çok aktiviteli programlara kadar eşsiz görüntü kalitesi ve kesintisiz alt yapısıyla size sadece izleme keyfini bırakıyor. Aileniz ile birlikte izleyebileceğiniz belgesel programları, filmler, Dünya’dan haber kanalları ve +18 yetişkin programları ile can sıkıntısı oluşturan reklam olmadan keyif yapma imkanı sunuyor.

İptv’nin bu hizmetlerinin yanı sıra kaçırdığınız filmleri ya da tekrar izlemekten hoşnut olabileceğiniz filmleri izleme imkanı sunuyor. Ayrıca yerli ve yabancı dizi arşiviyle de tv izlemenin keyfini daha önce hiç bu kadar iyi olmadığının farkına varabileceğinizin garantisini veriyor.

İptv Bayilik Hakkında

Günümüz teknoloji dünyası olduğundan işten çıkınca gündemi takip etmek, dinlenirken biraz TV izlemek isteyenler için her evde olmazsa olmazlardan kabul edilen TV’ler günlük kullanım haline gelmiştir. İlk çıktığı günlerde sadece tek bir kanal ve siyah-beyaz renklerde yayın veren TV’ler artık sınırsız kanalları ile ve oldukça büyüyüp gelişen sektörel piyasasıyla kullanıcılarını memnun etmeyi hedeflemiştir. TV’lerin günlük hayatımızda oldukça büyük bir öneme sahip olmasının yanı sıra gereksiz reklamları ile herkesin zamanını iki kat daha almayı başarabilmektedir. 3-4 sene öncesine kadar uydu alıcıları ve çanak antenlerle sıradan kanalların yerine farklı kanallar izlemek isteyenlerin TV ile birlikte kullanıldığı platformlar haline geldi. Teknolojinin bilhassa da internetin gelişmesiyle birlikte sektörel bağlamda kullanıcılarının ilgisini bir hayli çekmeyi başarmıştır. Yeniliklere güçlü hızlı alt yapımızla ayak uyduran firmamız siz değerli müşterilerine en iyi görüntü ve ses kalitesiyle hizmetler vermektedir.

İptv sunmuş olduğu kaliteli ve hızlı alt yapısıyla hizmetlerinin yaygınlaşması ve tüm yerlere ulaşması adına iptv bayilik sunuyor

İptv bayilik ile yeni kazanç sağlamak isteyenler ve/veya ek gelir elde etmek isteyenler için büyük bir fırsatı ayağınıza kadar getiriyor. İptv vizyonu ve misyonuna uygun olarak yürütülen profesyonel iş ortaklığı ile sizleri de aramızda görmekten, sizlerle takım olmaktan onur duyarız.

İptv Bayilik Satın Alma

Paket ortaklığı PRİMEİPTV takımımıza dahil olan bayilerimiz için, 1saat, 3 saat, 12 saat ve 24 saat olarak sınırsız test etme ve bayilik almak hakkına sahip olabilirsiniz.

Bayilik almak istediğiniz anda canlı destek ekibimiz ile irtibata geçerek detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Bayilik Paketleri Neler?

iptv bayilik süresi var mı? Tek bayilik, tek kullanımlık Avrupa bayilik, İki bayilik paketi, İki Avrupa bayilik paketleri ile yeni ortaklarımıza çeşitli imkanlar sunuyoruz.

İptv Sadece TV’de mi İzleyebilirim?

İptv sadece TV’de değil her nerede olursanız hızlı ve güçlü alt yapısıyla seyahat ederken telefonunuzdan, tabletinizden, diz üstü bilgisayarınızdan her an istediğiniz yerden izleyebilme imkanı sunuyor. Google Play, App Store ve masaüstü uyumlu sistemimizle izlerken hiç bir sıkıntı yaşamayacağınızın garantisini veriyoruz.

 

İptv Bayilik Süresi Var mı?

İptv bayilik süreleri hakkında sitemizin ana sayfasını inceleyebilir. Hakkımızda detaylı bilgiler alabilirsiniz. Canlı destek hattımız ve uzman kadromuzla bilgi edinebilirsiniz. Bayilik sonlandırma işlemleri için bizimle istediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

İptv Nasıl Yüklerim?

Kendinize en uygun birbirinden farklı paketleri seçerek kesintisiz bir şekilde kanallarımızı takip etme fırsatını bulabilirsiniz. Android cihazlarla uyumlu telefon, tabletlerle rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz. Öncelikle cihazınız için iptv uyumluluk testini yapmanızı öneririz. Teknik destek ekibimiz ile iletişime geçerek cihazınız ile ilgili uyumluluk testini yaptırabilirsiniz. Android, iPhone, Smart TV gibi bütün cihazlar ile uyumluluk problemi olmadan gönül rahatlığıyla izleme keyfinizi çıkarabilirsiniz.

İptv Kanal Listesi

İptv hizmetimiz kapsamında kullanıcılarımıza spor, belgesel, dini, ulusal, yabancı ve haber kanallarımız ile pek çok yerli ve yabancı kanallar, dizi programları, güncel diziler, bilim kurgu olmazda olmaz diyenler için sınırsız kanallarımız ile tek yapmanız gereken ayaklarınızı uzatıp keyfini çıkarmanız. İptv kullanıcılarının kendi zevk ve tercihlerine göre kendilerinin oluşturabileceği kanal listeleriyle siz değerli kullanıcılarımıza ayrıcalıklar sunmaktadır. Ayrıca istediğiniz anda yayını durdurarak kaydederek daha sonra izleyebilme imkanını da sahipsiniz. Bu ayrıcalık sayesinde kesintisiz, reklamsız bir şekilde sevdiğiniz yayın ve programları kaçırmadan izleyebilme avantajının tadını çıkarabilirsiniz.

Çocuklarınızın ya da istenmeyen misafirleriniz size özel kanalları görüntülemelerini istemiyorsanız bu kanalları şifreleyebilir ve/veya kanal listenizden kaldırabilir, silebilirsiniz.

İptv Güncelleme Avantajları

İptv belirli süre zarfları içerisinde kendini güncelleyebilmektedir. Bu avantajı sayesinde kanal listenize yeni kanallar eklenmektedir. Ayrıca daha önce listenizden kaldırdığınız kanallar tekrardan yüklenebilmektedir. İstemezseniz tekrardan kendi isteğinize bağlı olarak kaldırabilir veyahut şifre koyabilirsiniz.

İptv Paket Fiyatları

İptv bağlantılarını bütün cihazlar üzerinde kullanabilme imkanına sahip olmanızın yanı sıra güçlü al yapımız sayesinde donma olmadan İptv erişimini sağlayacaksınız. Sitemiz üzerinden ekonomik ve uygun fiyatlı paketlerimizden herhangi birini satın aldığınız anda kurulum için sıkıntılı süreçleri beklemeden anında kullanıma açılma söz konusudur.