Blog

MOBİL İPTV İZLE

Google Play Store’dan İp Tv Uygulmasını İndirin Yada Aşağıdaki Linke Tıklayın. https://play.google.com/store/apps/details?id=ru.iptvremote.android.iptv 1 Aşağıdaki Resimdeki Gibi Çalma Listesine tıklayın ve URL ekle diyin 2- URL Kısmına Temsilcimizden Aldığınız Linki Ekleyin.   3- Son Olarak MX PLAYER Uygulama Sorarsa Onuda İndirin Güncel Kampanyalarımız İçin Temsilcilerimizden Bilgi Alabilirsiniz.

REDLINE TS IPTV KURULUMU

Redline TS Cihazlar İçin Hazır Dosyayı Direkt Olarak Tarafınıza İletmekteyiz. Satın Aldıktan Sonra Cihaz Marka Modelinizi Bize İletmeniz Yeterli Olacaktır. Size Yolladığımız Dosyayı USB İçerisine Atıp Cihaza Takınız. Daha Sonra USB’yi Redline’a Bağlayıp, Cihazın Menüsünden İPTV İzleme Menüsünü Açınız. Cihazınızın Kumandasında Bulunan Audio Tuşuna Basarak Kanalları Cihaz Hafızasına Alınız. Sonrasında Mavi Tuşa Basarak İPTV Kanallarınızı Kaydederek İzlemeye Başlayınız.

SMART TV KURULUMU

Samsung Smart Tv / LG Smart Tv / Sony,/ Philips /Toshiba / ANDROİD Tv’ler için kurulum Smart IPTV uygulaması IPTV izlemek için oluşturulmuş bir uygulama. Önceden Mkvod, Ssiptv gibi uygulamalar kullanılıyordu. Yüklenmesi pek yorucu olan bu uygulamalar zamanla yerini Smart IPTV uygulamasına bıraktı. Uygulama 7 gün test süresi vermektedir. 7. günün sonunda 5,49 € gibi bir…