Donma Sorunu

İPTV’de Donma Sorunu Yaşayan Kullanıcılarımıza ÖZEL Tavsiyeler;

*AŞIRI DONMA SORUNU YAŞAYAN KULLANICILARIMIZ VPN PROGRAMI KULLANARAK SORUNU ÇÖZEBİLİR.!

BURADAN HOTSPOTSHİELD Programı İndirin

*Modem arayüzüne girerek DNS Girmeniz ve Güvenlik duvarı açık ise kapatmanız gerekmektedr. Önerilen dns 8.8.8.8   8.8.4.4  ayarlarını girdikten sonra modemi yeniden başlatmayı unutmayınız.

*iPTv yi izlemiş oldugunuz tüm platformlarda ise kablolu baglantıyı tercih edip ve mümkün olundukça CAT6 Kablo bağlantısı ile bağlantı kurmaya çalışın çünkü Wİ-Fİ Ağı Ev içinde Kesici Meteryaller nedeni ile mevcut internet hızınızı %50-60 düşüş sağlar buda yayınlarda bağlantı yavaşlığı sağlamış olur. (Tüm iptv cihazları, Smarttv ve Bilgisayar)

* Bilgisayarınızda ise Windows10 ve windows8 kullanıcılarımız için tarifeli baglantı gerçekleştirerek baglantı hızını hızlandırabilir ve iptv yi donmadan izleyebilirsiniz.

 

*Sunucularımız 7/24 uPTime Edilmektedir. Özel Maç Zamanlarında Yayınlar Ekranlarımızda takip edilmektedir. Aynı zamanda da kullanıcılar takip edilmektdir. Yayınlarımızda maç zamanı donma yoktur. Kullanmış olduğumuz Server (Sunucu)’lar en iyi alt yapı ile hizmet vermektedir.   Serverlarımız Kesintisiz Hizmet Vermektedir ve Herzaman Hizmet Vermeye Devam Edecektir. Önceliğimiz Her zaman Güvendir.

error: